Tipy a doporučení 

Design hotelu Romantick 

Sledujte nás 

  • Facebook
  • Instagram

CO NOVÉHO V ROMANTICKU

Nový balíček na léto

V naší horké letní novince najdete nově i vybavený letní minibar v ceně a hlavně půjčení polaroidu s balíčkem deseti fotografií pro vaše letní album. Klikněte pro detaily.

Renovace interiérů

Při letošním lockdownu jsme nezaháleli a vylepšili interiér restaurace (větší bar a víc míst), relax zóny (jak se vám nová barva líbí?) a trocha detailů v několika pokojích.

Automatizujeme

Nejradši máme osobní kontakt, ale přeci jen je někdy třeba pomoci si trochou automatiky. Přikoupili jsme nové moduly našeho recepčního systému a tak před příjezdem od nás dostáváte maily s připomínkou pobytu a praktickými informacemi, máte možnost online check-inu z pohodlí domova, či vám automaticky pošleme mail o zaplacení zálohy.  

Pivonka (4).jpeg
5722723_trebon-namesti-sloup-kasna-v0i.j

CO SE DNESKA DĚJE NA TŘEBOŇSKU

Kam aktuálně za kulturou

Aktuální program kulturních akcí v Třeboni najdete zde.

Třeboňské trhy

Několikrát měsíčně se koná na třeboňském hlavním náměstí trh. Termíny a témata tady.

Kino Světozor

Prohlédněte si program kina Světozor a vyrazte za filmovým příběhem. 

NAŠE TIPY NA CYKLOVÝLETY

Víra, naděje, láska

Fantastická rybniční soustava s insta výhledy a romantickými zákoutími. Víra, Naděje, Láska. Mezi rybníky prochází cyklotrasa č. 1034 Greenway, po které se můžete projet na kole či projít pěšky a obdivovat zdejší přírodní krásy.

Okolo Třeboně - cyklistická naučná stezka

Stezku tvoří okruh o délce 39 km, jehož cesta vede po méně frekventovaných asfaltových silnicích III. třídy a zčásti po lesních cestách a hrázích rybníků. Stezka začíná na hrázi rybníka Svět a pokračuje po hrázi rybníka Opatovického. Dále vede trasa k rašeliništi Spálená borkovna, kde se těží rašelina pro potřebu lázní. Odtud směřuje lesní cestou k myslivně Barbora, aby posléze přetnula Zlatou stoku a zamířila k hrázi mezi rybníky Nový a Starý Kanclíř a dále k obci Lutová (zde protíná spojku s dálkovou cyklotrasou Praha - Vídeň), Stříbřec a Stará Hlína.

Cestou protíná tok Nové řeky, k níž jezdívala rybařit Ema Destinnová a míjí rybníky Vyšehrad a Starý a Nový Vdovec. Po hrázi rybníka Vítek míří k největšímu rybníku Rožmberku a kolem Nové Hlíny se vrací směrem k Třeboni.

jarokolo.jpg