Pobytové balíčky

Připravili jsme pro vás spoustu tématických pobytových balíčků jak sezónních pro odpočinek v průběhu roku tak, vánočních, vhodných jako dárek pro vás a vaše blízké.  Pobytový balíček můžete pořídit na konkrétní datum nebo s otevřenou platností, případně ho věnovat formou dárkového poukazu jako dárek. Rezervovat můžete u nás na recepci krumlov@romantick.cz / 602 442 562  nebo přes rezervační systém na webu.

dárkový poukaz hotel Romantick Český Krumlov

Dárkový poukaz

Přejete si dárkový poukaz na míru. Prohlédněte si naše služby a napište nám na krumlov@romantick.cz. Moc rádi vám připravíme pobyt přesně pro vás, nebo vaše blízké.

piknikový víkend boutique hotel romantick

piknikový víkend

Prožijte piknikový víkend v romantickém Českém Krumlově. Po příjezdu doplňte energii a vitamíny čerstvým džusem, abyste měli chuť do objevování známých i neznámých krumlovských zahrad. Na cestu vás vybavíme svačinkou v piknikovém koši. Úžasný víkend plný vůně strávíte v jednom z květinových romantických pokojů!

 • ubytování na 2 noci v květinovém pokoji 

 • vitamínové přivítání na pokoji s karafou čerstvého džusu, ovocnou miskou a domácími sušenkami na doplnění energie

 • 2x bohatá bufetová snídaně 

 • piknikový koš se svačinkou a dekou

(Bohemia Sekt 0,375l, kváskový chléb, domácí rillettes - pomazánka

z pečeného bůčku, olivy a jiné chuťovky na zobání).

5290 Kč 
květinový dvoulůžkový pokoj / 2 os. / 2 noci
Cesky krumlov Plastovy most

Opravdu

​Český Krumlov

Nejromantičtější město v naší zemi, květinový pokoj s hořícími svíčkami a lahví prosecca na uvítanou, snídaně do postele ....vy dva a pohledy do očí, noční procházka a vaše láska. Unikátní příležitost užít si UNESCO město bez davů.

 • ubytování na 3 dny / 2 noci pro dvě osoby v květinovém pokoji

 • 1x snídaně do postele pro ranní lenošení

 • 1x bohatá bufetová snídaně

 • 1x romantické přivítání s lahví prosecca, čokoládovými pralinkami a svíčkami

od 4990Kč 
květinový dvoulůžkový pokoj / 2 os. / 2 noci
hotel 8.jpg

víkend pro velké 

Nádherný rodinný balíček pro všechny velké i malé průzkumníky. Po příjezdu do Boutique hotelu Romantick Vám bude předána rodinná vstupenka do pěti muzeí a můžete se hned vrhnout do objevování krumlovských muzeí a klášterů. My doporučujeme začít se zámeckou věží, odkud je překrásný výhled na celé město, pokračujeme do fotoateliéru Seidel, kde se rozhodně nezapomeňte vyfotit v dobových kostýmech! Cvak, rodinná fotografie jako z předminulého století se do alba z výletu bude náramně hodit! Pak nezapomeňte prozkoumat půdu v klášterech, kdo se bojí, nesmí do černé kuchyně, která je zase až úplně ve sklepě :) Na každý den pobytu připravíme pyžamovou snídani až do Vašeho apartmánu Slunečnice, které poskytuje dostatek prostoru pro celou rodinu, obývací část, dvě manželské postele, ta pro děti je v patře, kuchyňský kout s jídelním stolem a samozřejmě koupelnu s perličkovou vanou. Řízkové hody pro celou rodinu podáváme jako oběd nebo večeři, záleží jen na Vašich plánech. Tak kdo se nemůže dočkat objevit křížem krážem Český Krumlov?


i malé 

průzkumníky

 • ubytování na dvě noci pro 4 osoby v apartmánu Slunečnice (2x dvoulůžková postel, vybavená kuchyně, jídelní stůl, obývací část s pohovkou, koupelna s perličkovou vanou), parkování v naší zahradě

 • deskové hry na pokoji

 • 2x snídaně servírovaná na pokoj pro klidnější rána v pyžamu

 • 1x rodinná Krumlov card (1 VSTUPENKA DO 5 MUZEÍ pro dva dospělé a dvě děti do 15 let)

 • řízkové hody pro celou rodinu v naší restauraci Pivoňka (ochutnávka malých řízků všech druhů 600g, 4 přílohy dle výběru, 1 l citronáda) servírujeme na terase u dětského hřiště 

od 9400 Kč 
květinový dvoulůžkový pokoj / 4 os. / 2 noci