krumlov@romantick.cz

+420 602 442 562

Pobytové balíčky

Opravdu

​Český Krumlov

Nejromantičtější město v naší zemi, květinový pokoj s hořícími svíčkami a lahví prosecca na uvítanou, snídaně do postele ....vy dva a pohledy do očí, noční procházka a vaše láska. Unikátní příležitost užít si UNESCO město bez davů.

rezervujte e-mailem přímo s naší recepcí. :) krumlov@romantick.cz

Útěk ze všední reality

Přijeďte si odpočinout od všedních dnů a proměňte je v nevšední. Jedna noc může změnit celý život!

Rezervujte emailem - naše recepce vám bude nápomocná.

krumlov@romantick.cz

Piknikový víkend

Prožijte víkend v krásném Českém Krumlově. Po příjezdu doplňte energii a vitamíny čerstvým džusem, abyste měli chuť do objevování známých i neznámých krumlovských zahrad. Na cestu vás vybavíme svačinkou v piknikovém koši. 

nebo můžete rezervovat přímo na recepci emailem

krumlov@romantick.cz

Víkend pro velké i malé průzkumníky.

Nádherný balíček pro všechny velké i malé průzkumníky s rodinnou vstupenkou do pěti muzeí. Doporučujeme začít se zámeckou věží, odkud je překrásný výhled na celé město, pokračujeme do fotoateliéru Seidel, kde se rozhodně nezapomeňte vyfotit v dobových kostýmech! Na každý den pobytu připravíme pyžamovou snídani až do Vašeho apartmánu Slunečnice. Řízkové hody pro celou rodinu podáváme jako oběd nebo večeři, záleží jen na Vašich plánech. Tak kdo se nemůže dočkat objevit křížem krážem Český Krumlov?


  • ubytování na dvě noci pro 4 osoby v apartmánu Slunečnice (2x dvoulůžková   postel, vybavená kuchyně, jídelní stůl, obývací část s pohovkou, koupelna s perličkovou vanou), parkování v naší zahradě

  • deskové hry na pokoji

  • 2x snídaně servírovaná na pokoj pro klidnější rána v pyžamu

  • 1x rodinná Krumlov card (1 VSTUPENKA DO 5 MUZEÍ pro dva dospělé a dvě děti do 15 let)

  • řízkové hody pro celou rodinu v naší restauraci Pivoňka (ochutnávka malých řízků všech druhů 600g, 4 přílohy dle výběru, 1l citronáda) servírujeme na terase u dětského hřiště 

  • 2 dospělé osoby + 2 děti do 15 let.

Nebo rezervujte přímo na recepci emailem

krumlov@romantick.cz