top of page

Květinová relax zóna Slunečnice přímo v Design hotelu Romantick. Vyhřát se můžete ve finské sauně, kde používáme kvalitní bylinkové nálevy, které provoní celou saunu i vaši kůži, a svaly můžete uvolnit ve vířivce s vodou ohřívanou na 35 stupňů.

 

Profesinální maséři zregenerují vaše unavené tělo, prohřejí zábaly, pročistí peelingy. Nabídku masáží a peelingů najdete níže.

 

Relax si můžete zpestřit i romantickým či vitamínovým balíčkem. Pokud máte chuť na romantiku, nasvítíme v relax zóně svíčky, připravíme sekt a čokoládové bonbony, půjčíme župany. A jestliže jste k nám přijeli za hloubkovou relaxací, připravíme pro vás vitamínovou bombu - džus z čerstvě vymačkaného ovoce, ovocnou mísu a bezednou citronádu, vybavíme vás osuškou i prostěradlem a saunu provoníme vitamínovým nálevem.

TIP NA DÁREK

 

Rozmazlete své blízké a věnujte jim poukaz do květinové relax zóny. Věnování dle vašeho přání napíšeme přímo na poukaz.
trebon@romantick.cz

Relax zóna Slunečnice

Slunečnice celý obraz male.png

RELAXAČNÍ BALÍČKY

 

  • Relax zóna Slunečnice 60min 750 Kč pro 1-4 osoby

       Pro naše hotelové hosty zvýhodněná cena 450,-Kč na hodinu.

 

  • Romantický balíček 90min 1.390 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 90 minut jen pro vás dva, župany a osušky k zapůjčení, Prosecco a čokoládové bonbony, nasvícené svíčky, květinový nálev do sauny.

 

  • Vitamínový balíček 120min 1.590 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 2 hodiny jen pro vás dva, džus z čerstvě vymačkaného ovoce, ovocná mísa a citronáda, osušky a župany k zapůjčení, vitamínový nálev do sauny.

 

  • Relaxační bomba 120min. 2.250 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 2 hodiny jen pro vás dva, zapůjčení osušky i županu, vonný nálev do sauny, anti-stresová masáž krční páteře, hlavy a obličeje nebo uvolňující masáž zad a šíje olejem z růží (pro každého jedna), citronáda, karafa růžového vína, nasvícené svíčky.

 

Relax zóna je vybavena sprchovým šamponem a vysoušečem vlasů. Ručníky a prostěradla jsou zde k dispozici zdarma.

Relax zónu si můžete pronajmout jen pro vás dva po předchozí rezervaci na recepci hotelu, nebo na čísle 725 135 888.

RomantiCK trebon 2022 duben-0041-____ -07-April-2022_16-26-04-_DSC9027.jpg
Masáž zad

ZÁBALY A PEELINGY

 

Rašelinový obklad

60 minutová procedura 1090 Kč

Prohřejte své tělo nebo jeho bolavou část léčivou rašelinou. Již po staletí je známa rašelina jako výjimečný léčebný prostředek, rašelinové koupele využívali už ve starém Řecku a i dnes je součástí lázeňských procedur nejen v Třeboni...  Vybranou část těla prohříváme rašelinou a mezitím masírujeme zbytek těla. Po prohřátí následuje jemná masáž pro dokonalé uvolnění bolesti.

60 min masáže, včetně 30 min obkladu

 

Peeling celého těla himálajskou solí

45 min. 650 Kč

Himálajská sůl s delikátním olejem jemně odstraní všechny částečky suché kůže a pomáhá tak její přirozené revitalizaci. Po ošetření peelingem následuje jemná masáž celého těla vonným olejem.

MASÁŽE

 

Masáže v našem květinovém wellness jsou vybrány tak, aby si každý mohl najít tu svou relaxaci. Uvolňujícímasáže pro ty, kteří tráví dlouhé hodiny

v práci u počítače či v autě na cestách, regenerační masáže pro rekreační sportovce, anti-stresové masáže pro unavené manažery i maminky, nebo relaxační masáže pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu všedních dnů. Ať už k nám přijedete na několik dní nebo třeba jen na speciální regenerační odpoledne, vždy se o vás postará milý a vstřícný personál

a profesionální maséři.

Anti-stresová masáž ( krční páteř,obličej,hlava)25 min. 420 Kč

Indická masáž hlavy 45 min. 650Kč

Medová detoxikační masáž (záda) 45 min. 650 Kč

Masáž dolních končetin 30 min. 420 Kč

Uvolňující masáž zad a šíje 30 min. 420 Kč

Uvolňující aroma masáž 60 min. 890 Kč

Bylinná masáž svalů a šlach 60 min. 890 Kč

Švédská masáž (záda+šíje+dolní končetiny zezadu) 60 min. 890 Kč

Relaxační masáž celého těla (záda+šíje+dolní končetiny zezadu i zepředu+ruce) 

90 min. 1290 Kč

POPIS MASÁŽÍ

 

Anti-stresová masáž ( krční páteř, obličej, hlava) 25 min. 420 Kč

Anti-stresová masáž dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Antistresová masáž vychází ze starověké ajurvédské techniky, která harmonizuje tělo i duši. Má též velmi blahodárné účinky na psychiku a pomáhá zvládat psychickou únavu.

Medová detoxikační masáž (záda + chodidla) 45 min. 650 Kč

Medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

 

Masáž dolních končetin 30 min. 420 Kč

Únavu nohou provází bolest způsobena špatnou funkcí lymfatického systému. Naše tělo bývá velmi přetěžované dlouhým sezením, či stáním. Končetiny jsou pak unavené a natékají. Masáž dolních končetin je velmi oblíbená pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu. Masáže nohou zlepšují krevní a lymfatický oběh, navozuje déletrvající pocit uvolnění, lehkosti, zbavuje nejen únavy a bolestí nohou, ale uleví i křečovým žilám či bolestem hlavy.

 

Uvolňující masáž zad a šíje 30 min. 420 Kč

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, přináší pocit uvolnění a pozitivního naladění.

Uvolňující masáž aroma masáž 60 min. 890 Kč

Aroma masáž je terapií pro mysl i tělo, která blahodárně působí zejména na nervovou soustavu. Jde o jednu z nejjemnějších relaxačních technik, při které se směs olejů aplikuje na pokožku celého těla. Aroma masáž přináší uvolnění, osvěží, prohřeje a harmonizuje. Energie éterických olejů působí v těle ještě minimálně následujících 6 hodin, proto se nedoporučuje po masáži zvýšená aktivita (sport, zábava, fyz.náročná práce...).

 

Bylinná masáž svalů a šlach 60 min. 890 Kč

Bylinná masáž svalů a šlach zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu. Působí především na svaly, ale účinky se projeví i na zvětšení pohyblivosti kloubů a na zlepšení celkového tělesného a duševního stavu. Pomáhá obnovit rovnováhu mezí zkrácenými a ochablými svalovými oblastmi, a tím odstraňuje chronické bolesti. Díky používaným bylinkám pomůže psychicky zklidnit a navíc uvolnit svalové napětí.

 

Švédská masáž (záda + šíje + dolní končetiny zezadu) 60 min. 890 Kč

Švédská svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené ke zrychlenému odstranění únavy.

Relaxační masáž celého těla 90 min. 1 290 Kč

Relaxační masáž celého těla zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu. Působí především na svaly, ale účinky se projeví i na zvětšení pohyblivosti kloubů a na zlepšení celkového tělesného a duševního stavu. Pomáhá obnovit rovnováhu mezí zkrácenými a ochablými svalovými oblastmi, a tím odstraňuje chronické bolesti. Díky používaným bylinkám pomůže psychicky zklidnit a navíc uvolnit svalové napětí.

bottom of page