Relax zóna Slunečnice

Květinová relax zóna Slunečnice přímo v Design hotelu Romantick. Vyhřát se můžete ve finské sauně, kde používáme kvalitní bylinkové nálevy, které provoní celou saunu i vaši kůži, a svaly můžete uvolnit ve vířivce s vodou ohřívanou na 33 stupňů.

 

Profesinální maséři zregenerují vaše unavené tělo, prohřejí zábaly, pročistí peelingy. Nabídku masáží a peelingů najdete níže.

 

Relax si můžete zpestřit i romantickým či vitamínovým balíčkem. Pokud máte chuť na romantiku, nasvítíme v relax zóně svíčky, připravíme sekt a čokoládové bonbony, půjčíme župany. A jestliže jste k nám přijeli za hloubkovou relaxací, připravíme pro vás vitamínovou bombu - džus z čerstvě vymačkaného ovoce, ovocnou mísu a bezednou citronádu, vybavíme vás osuškou i prostěradlem a saunu provoníme vitamínovým nálevem.

TIP NA DÁREK

 

Rozmazlete své blízké a věnujte jim poukaz do květinové relax zóny. Věnování dle vašeho přání napíšeme přímo na poukaz.
trebon@romantick.cz

RELAXAČNÍ BALÍČKY

 

 • Relax zóna Slunečnice 60min 690 Kč pro 1-4 osoby

       Pro naše hotelové hosty zvýhodněná cena 350,-Kč na hodinu.

 

 • Romantický balíček 90min 1.390 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 90 minut jen pro vás dva, župany a osušky k zapůjčení, Prosecco a čokoládové bonbony, nasvícené svíčky, květinový nálev do sauny.

 

 • Vitamínový balíček 120min 1.590 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 2 hodiny jen pro vás dva, džus z čerstvě vymačkaného ovoce, ovocná mísa a citronáda, osušky a župany k zapůjčení, vitamínový nálev do sauny.

 

 • Relaxační bomba 120min. 1.990 Kč pro 2 osoby

Pronájem relax zóny na 2 hodiny jen pro vás dva, zapůjčení osušky i županu, vonný nálev do sauny, anti-stresová masáž krční páteře, hlavy a obličeje nebo uvolňující masáž zad a šíje olejem z růží (pro každého jedna), citronáda, karafa růžového vína, nasvícené svíčky.

 

Relax zóna je vybavena sprchovým šamponem a vysoušečem vlasů. Ručníky a prostěradla jsou zde k dispozici zdarma.

Relax zónu si můžete pronajmout jen pro vás dva

po předchozí rezervaci na recepci hotelu,

nebo na čísle 725 135 888.

ZÁBALY A PEELINGY

 

Rašelinový obklad

30 min. 400 Kč

Prohřejte své tělo nebo jeho bolavou část léčivou rašelinou. Již po staletí je známa rašelina jako výjimečný léčebný prostředek, rašelinové koupele využívali už ve starém Řecku a i dnes je součástí lázeňských procedur nejen v Třeboni...  Po prohřátí vámi vybrané části těla následuje jemná masáž pro dokonalé uvolnění bolesti.

 

Masáž bederní páteře včetně zábalu konopnou mastí

35 min. 400 Kč

Konopná mast efektivně pomáhá při bolestech pohybového aparátu - mírní bolesti kloubů i zad a uklidňuje také namožené svaly. Konopná mast se dá také použít k léčbě zánětů vaziva nebo svalů a své uplatnění najde i při řadě dalších neduhů. Při pravidelném používání pomáhá mírnit i artritidu a artrózu. Zábal konopnou mastí v oblasti beder vám přinese uvolnění od bolesti.

 

Peeling celého těla himálajskou solí

45 min. 650 Kč

Himálajská sůl s delikátním olejem jemně odstraní všechny částečky suché kůže a pomáhá tak její přirozené revitalizaci. Po ošetření peelingem následuje jemná masáž celého těla vonným olejem.

MASÁŽE

 

Masáže v našem květinovém wellness jsou vybrány tak, aby si každý mohl najít tu svou relaxaci. Uvolňujícímasáže pro ty, kteří tráví dlouhé hodiny

v práci u počítače či v autě na cestách, regenerační masáže pro rekreační sportovce, anti-stresové masáže pro unavené manažery i maminky, nebo relaxační masáže pro všechny, kdo si chtějí odpočinout od ruchu všedních dnů. Ať už k nám přijedete na několik dní nebo třeba jen na speciální regenerační odpoledne, vždy se o vás postará milý a vstřícný personál

a profesionální maséři.

 • Anti-stresová masáž ( krční páteř,obličej,hlava),

25 min. 350 Kč

 • Indická masáž hlavy

45 min. 450 Kč

 • Medová detoxikační masáž (záda)

45 min. 550 Kč

 • Masáž dolních končetin vonným olejem

30 min. 350 Kč

 • Uvolňující masáž zad a šíje olejem z růží

30 min. 350 Kč

 • Uvolňující aroma masáž

60 min. 750 Kč

 • Bylinná masáž svalů a šlach

60 min. 650 Kč

 • Švédská masáž (záda+šíje+dolní končetiny zezadu)

60 min. 650 Kč

 • Relaxační masáž celého těla (záda+šíje+dolní končetiny zezadu i zepředu+ruce)

90 min. 950 Kč

POPIS MASÁŽÍ

 

Anti-stresová masáž ( krční páteř,obličej,hlava) 25 min. 350 Kč

Anti-stresová masáž dokonale uvolní svaly, prokrví pokožku, odstraňuje každodenní stres, bolesti hlavy a očí, napětí v ramenou, v krku a šíji. Zlepšuje kvalitu vlasů, navozuje pocit duševní pohody a celkově fyzicky a psychicky harmonizuje organismus. Antistresová masáž vychází ze starověké ajurvédské techniky, která harmonizuje tělo i duši. Má též velmi blahodárné účinky na psychiku a pomáhá zvládat psychickou únavu.

 

Uvolňující masáž aroma masáž 60 min. 750 Kč

Aroma masáž je terapií pro mysl i tělo, která blahodárně působí zejména na nervovou soustavu. Jde o jednu z nejjemnějších relaxačních technik, při které se směs olejů aplikuje na pokožku celého těla. Aroma masáž přináší uvolnění, osvěží, prohřeje a harmonizuje. Energie éterických olejů působí v těle ještě minimálně následujících 6 hodin, proto se nedoporučuje po masáži zvýšená aktivita (sport, zábava, fyz.náročná práce...).

 

Medová detoxikační masáž (záda + chodidla) 45 min. 550 Kč

Medová masáž je speciální masážní technikou, při níž terapeut potírá záda masírované osoby voňavým rozehřátým medem, který je následně pomalými pohyby vmasírováván do kůže. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu. Důsledkem této mimořádně účinné manuální techniky je nejen vyplavování škodlivin a tím i aktivace vnitřních orgánů, ale zároveň dokonalá celková relaxace organismu.

 

Masáž dolních končetin aroma olejem 30 min. 350 Kč

Únavu nohou provází bolest způsobena špatnou funkcí lymfatického systému. Naše tělo bývá velmi přetěžované dlouhým sezením, či stáním. Končetiny jsou pak unavené a natékají. Masáž dolních končetin je velmi oblíbená pro své léčebné účinky a omezení rizika tvorby civilizačních nemocí, které jsou spojeny s poruchami krevního oběhu. Masáže nohou zlepšují krevní a lymfatický oběh, navozuje déletrvající pocit uvolnění, lehkosti, zbavuje nejen únavy a bolestí nohou, ale uleví i křečovým žilám či bolestem hlavy.

 

Uvolňující masáž zad a šíje olejem z růží 30 min. 350 Kč

Masáž zad a šíje ulevuje od bolestí v hrudní a bederní oblasti páteře, způsobených především špatným držením těla a nošením břemen v jedné ruce. Je velmi účinná po dlouhém sezení nebo po dlouhých jízdách autem. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. Masáž zad je naprosto uvolňující, přináší pocit uvolnění a pozitivního naladění.

 

Bylinná masáž svalů a šlach 60 min. 650 Kč

Bylinná masáž svalů a šlach zlepšuje prokrvení, uvolňuje svalové napětí, odstraňuje únavu a při bolestech poskytuje úlevu. Působí především na svaly, ale účinky se projeví i na zvětšení pohyblivosti kloubů a na zlepšení celkového tělesného a duševního stavu. Pomáhá obnovit rovnováhu mezí zkrácenými a ochablými svalovými oblastmi, a tím odstraňuje chronické bolesti. Díky používaným bylinkám pomůže psychicky zklidnit a navíc uvolnit svalové napětí.

 

Švédská masáž (záda+šíje+ dolní končetiny zezadu) 60 min. 650 Kč

Švédská svalová masáž je založena na klasické masážní technice. Slouží k osvěžení a regeneraci svalstva, zlepšení tělního metabolismu a napomáhá lepšímu krevnímu oběhu. Jedná se o typ sportovní masáže specificky určené ke zrychlenému odstranění únavy.